maj11

Letnie orzeźwienie - drink z Limonce Fresh :)

dodano: 11 maja 2012 przez Brunecia


 Podczas dusznych, upalnych dni, które zapewne jeszcze przed nami :) Gdy potrzebujemy chwili relaksu, orzeźwienia... wspaniałym pomysłem i wybawicielem jest drink z Limonce Fresh!! :)  

 Firma Stock wypuściła na rynek ten likier właśnie z myślą, iż podczas upalnych dni należy ochładzać organizm i uzupełniać płyny! :)

 Dziś mamy dość duszny, męczący dzień... 

 Na dodatek mieszkam na czwartym piętrze (blok bez windy) , tak więc gdy przyszła do mnie moja ciocia (która ma windę w swoim bloku) myślałam, że wyzionie ducha (czego bym nie chciała).

  Idealnym ratunkiem był w tym momencie dobrze schłodzony likier Limonce Fresh. Można go pić sam z lodem lub też w formie drinku ze spritem lub też tonikiem.

   Sam likier jest słodko-kwaśny, orzeźwiający. Wspaniale relaksuje i doskonale chłodzi (oczywiście musi być dobrze schłodzony). :)

  Ja akurat miałam w domku słodszą podróbkę Sprite'a, z którą zrobiłam drinki. Jakie proporcje? Mniej wiecej 1/3 to likier. A tak na oko możecie zobaczyć na zdjęciach :)

  Limonce Fresh + "Sprite" + lód + cytrynka(kwaśniutka mniam) :)

 Oczywiście pijemy z umiarem i tylko jeśli mamy ukończone 18 lat  : )        

  A jakie są wasze propozycje drinków na upalne dni? Może macie jakieś ulubione? Czekam na propozycje i koniecznie polecam spróbować ten z Limonce Fresh! Smacznego :)

 


photo
Limonce Fresh: W ubranku utrzymującym chłodek Zdjęcie pochodzi z notki Letnie orzeźwienie - drink z Limonce Fresh :)


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
maall 16 maja 2012 maall napisała:

Ooo zaciekawiłaś mnie :) Będzie trzeba wypróbować. Ja ze swojej strony polecam gorzką żolądkową, sprite'a, zielony świeży ogórek i świeża mięta :)